Zestaw 2 noży Zwilling® Life

Dzięki dwuczęściowemu zestawowi noży linii ZWILLING® Life uzupełnią Państwo swoją kuchnię o dwa niesamowicie uniwersalne narzędzia. Szczególnie uderzające w serii ZWILLING® Life są ergonomiczne, wygodne uchwyty z tworzywa sztucznego, zdobione charakterystycznym, nowoczesnym pojedynczym nitem. Ostrza FRIODUR zahartowano lodem, dzięki czemu są niezwykle długowieczne i odporne na korozję. Ponadto bardzo łatwo się je prowadzi, ponieważ są one nie tylko doskonale wyważone, ale również niespotykanie lekkie. Z tymi wykonanymi w Niemczech nożami Państwa przygody kuchenne staną się jeszcze większą radością.

W skład zestawu wchodzą:

  • Nóż do warzyw i owoców Zwilling® Life - 10 cm
  • Nóż szefa kuchni Zwilling® Life - 20 cm

38590-004-0

Cena:

279,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Dlaczego warto kupić zestaw 3 noży ZWILLING® Life?

Dzięki dwuczęściowemu zestawowi noży linii ZWILLING Life uzupełnią Państwo swoją kuchnię o dwa niesamowicie uniwersalne narzędzia. Na zestaw składa się nóż do warzyw i owoców o długości 10 cm oraz nóż szefa kuchni, którego ostrze ma długość 20 cm. Szczególnie uderzające w serii ZWILLING Life są ergonomiczne, wygodne uchwyty z tworzywa sztucznego, zdobione charakterystycznym, nowoczesnym pojedynczym nitem.

Ostrza FRIODUR zahartowano lodem, dzięki czemu są niezwykle długowieczne i odporne na korozję. Ponadto bardzo łatwo się je prowadzi, ponieważ są one nie tylko doskonale wyważone, ale również niespotykanie lekkie. Z tymi wykonanymi w Niemczech nożami Państwa przygody kuchenne staną się jeszcze większą radością.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Stabilne, odporne na korozję, elastyczne ostrza ze specjalnej stali nierdzewnej
  • perfekcyjnie wyważone noże dla pozbawionej wysiłku pracy
  • ergonomiczne uchwyty z tworzywa sztucznego, zdobione logiem ZWILLING
  • Wyprodukowane z Solingen

WYMIARY

 Nóż do warzyw i owocówNóż szefa kuchni
Długość ostrza100 mm200 mm

Dodatkowe informacje

LiniaZwilling® Life
PrzeznaczenieDo warzyw i owoców, Noże szefa kuchni, Zestawy noży
Długość ostrza10 cm, 20 cm
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany