Zestaw do duszenia potraw Ballarini GLI SPECIALI

Zestaw GLI SPECIALI to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niebanalnego prezentu. Zapakowany w gustowne pudełko zestaw znakomicie się sprawdzi w roli prezentu na parapetówkę, ślub, święta czy inną uroczystość. Jest to idealny upominek dla kulinarnych pasjonatów, ale również dla tych, którzy dopiero będą stawiać pierwsze kroki w przygodzie z gotowaniem.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:

459,00 zł brutto

Szczegółowy opis

Zestaw GLI SPECIALI to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niebanalnego prezentu. Zapakowany w gustowne pudełko zestaw znakomicie się sprawdzi w roli prezentu na parapetówkę, ślub, Święta czy inną uroczystość. Jest to idealny upominek dla kulinarnych pasjonatów, ale również dla tych, którzy dopiero będą stawiać pierwsze kroki w przygodzie z gotowaniem.

Praktyczny zestaw do duszenia potraw Gli Speciali zawiera wysokiej jakości głęboki rondel z powłoką non – stick Keravis. Nieprzywierająca powierzchnia zwiększa funkcjonalność rondla, który może służyć również do podsmażania potraw, bez ryzyka przywierania czy przypalenia. Naczynie odporne jest na uszkodzenia i zarysowania, a dodatkowym walorem jest łatwość czyszczenia i konserwacji. Można myć w zmywarce. Długa rączka z jednej strony rondla i wygodny uchwyt z drugiej ułatwiają manewrowanie naczyniem, nawet jeśli przygotowywana potrawa jest bardzo ciężka.

Dołączona do rondla unikalna pokrywa Volcano z hartowanego szkła tworzy idealny zestaw do duszenia mięs czy sosów lub przygotowywania potraw, wymagających częstego mieszania. Innowacyjny, stożkowy kształt pokrywy powoduje lepszą cyrkulację ciepła w naczyniu. Duży otwór u góry umożliwia mieszanie w rondlu bez zdejmowania pokrywy. Pokrywa Volcano jest niezwykle funkcjonalna również w przypadku potraw, które przy przygotowaniu mogą pryskać – na przykład gęste sosy lub gorący tłuszcz przy smażeniu mięsa.

Pokrywa Volcano umożliwia przygotowanie niezwykłych potraw – takich jak na przykład Tadzin. Para wytworzona w trakcie gotowania unosi się i skrapla w górze pokrywy, po czym powraca do potrawy zapewniając jej odpowiednią wilgotność. Unikamy w ten sposób efektu typowego dla duszenia pod standardową pokrywką.

Całość uzupełnia drewniana łopatka, bezpieczna dla nieprzywierającej powłoki rondla.

Zestaw do duszenia potraw zawiera

  • Rondel o średnicy 20 cm z powłoką non – stick Keravis, z dwoma uchwytami z tworzywa sztucznego
  • Pokrywę Volcano ze szkła hartowanego
  • Drewnianą łyżkę do mieszania

Wymiary rondla

Średnica rondla20 cm
Wysokość rondla11 cm

Dodatkowe informacje

LiniaGli Speciali
PrzeznaczenieDo duszenia
Źródło ciepłaKuchenka halogenowa, Kuchenka gazowa, Kuchenka elektryczna, Kuchenka ceramiczna, Rondel
Powłoka zapobiegająca przywieraniu potrawTak
Rodzaj powłokiKlasyczna nieprzywierająca
Przystosowanie do kuchenek gazowanychTak
Przystosowanie do kuchenek elektrycznychTak
Przystosowanie do kuchenek ceramicznychTak
Przystosowanie do kuchenek halogenowychTak
Przystosowanie do kuchenek indukcyjnychNie
Przystosowanie do piekarnikaNie
UchwytZ tworzywa sztucznego
ThermopointNie
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja4 lata
Kraj produkcjiWłochy