Zestaw dwóch szklanek deserowych Zwilling Sorrento

Szklanki to coś więcej, niż tylko naczynia do napojów – to jednocześnie elementy wystroju nadające charakteru każdemu stołowi. Dobre szkło cieszy oko i rozpieszcza dłoń. Purystycznie uformowane, wyposażone w podwójne ścianki szklanki linii Sorrento marki ZWILLING są idealnym przykładem naczyń, będących również dziełami sztuki już na pierwszy rzut oka.

Cena:

99,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Dlaczego warto zestaw dwóch szklanek deserowych Zwilling Sorrento?

Szklanki to coś więcej, niż tylko naczynia do napojów – to jednocześnie elementy wystroju nadające charakteru każdemu stołowi. Dobre szkło cieszy oko i rozpieszcza dłoń. Szklarze, którzy wydmuchują je ustnie postrzegani są w dzisiejszych czasach nie tylko za rzemieślników, ale też artystów. Purystycznie uformowane, wyposażone w podwójne ścianki szklanki linii Sorrento marki ZWILLING są idealnym przykładem naczyń, będących również dziełami sztuki już na pierwszy rzut oka.

Szklanki deserowe Sorrento powstały ze szkła borowo‑krzemowego, które jest szczególnie odporne nawet na najgwałtowniejsze zmiany temperatur. Podwójna konstrukcja ścianek zapewnia doskonałą izolację: zimne napoje pozostają dłużej schłodzone, a ciepłe znacznie wolniej stygną. Przyjemny efekt uboczny: nawet przy najzimniejszych bądź też niezwykle gorących napojach Państwa dłonie będą bezpieczne.

Każdy z nas zasługuje w ciągu dnia na chwilę dla siebie urozmaiconą pyszną, czarną kawą czy delikatnym latte macchiato. Zestaw naczyń z podwójnymi ściankami z linii Sorrento pozwoli na to bez względu na to, czy relaksują się Państwo przy aromatycznej herbacie, czy może mocnym espresso. Uzupełnienie tego momentu o delikatną przystawkę czy deser uczyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Ręczne wykonanie – każda szklanka wydmuchiwana jest ustnie
  • Niezwykła lekkość i dopasowanie do każdej dłoni
  • Długowieczne i odporne
  • Możliwość mycia w zmywarce
  • Nadają się do użycia w kuchenkach mikrofalowych.
  • Zaprojektowane przez duet Matteo Thun & Antonio Rodriguez
  • Odporne na temperaturę do 100°C

WYMIARY

Średnica:11.5 cm
Średnica dna:6.5 cm
Wysokość:6.1 cm 
Pojemność:280 ml

Dodatkowe informacje

LiniaSorrento
PrzeznaczenieDo deserów
UchwytBrak
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
GwarancjaWieloletnia