Kubek ceramiczny Staub, 2 szt.

Duży, wygodny kubek ceramiczny (200 ml) sprawi, że Twoja herbata będzie smakować wyjątkowo i na długo pozostanie gorąca. Wygodne szerokie ucho uchroni Cię przed oparzeniem palców podczas chwytania za kubek.

Cena:

99,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić kubek ceramiczny Staub?

OPIS PRODUKTU

Duży, wygodny kubek ceramiczny (200 ml) sprawi, że Twoja herbata będzie smakować wyjątkowo i na długo pozostanie gorąca. Wygodne szerokie ucho uchroni Cię przed oparzeniem palców podczas chwytania za kubek.

Idealny produkt na prezent na każda okazję.

WYMIARY

Wysokość:8 cm
Szerokość:7.4 cm
Średnica:6.8 cm
Pojemność:200 ml
Masa:0.2 kg

Dodatkowe informacje

LiniaXS-MINIS
Rodzaj powłokiCeramiczna
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja30 lat
ProdukcjaStaub France