Zestaw do przypraw Staub

Doprawiaj swoje potrawy tak jak lubisz za pomocą solniczek i pieprzniczek firmy Staub. Dzięki niewielkim rozmiarom (7 cm) solniczka i pieprzniczka leżą wygodnie w dłoni. Dekoracyjny wzór zapewnia dobry wygląd na stole. Nadaj swoim potrawom wyjątkowy smak dzięki temu wytrząsarce z domu Staub.

Cena:

49,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić zestaw 2 misek okrągłych Staub?

OPIS PRODUKTU

Doprawiaj swoje potrawy tak jak lubisz za pomocą solniczek i pieprzniczek firmy Staub. Możesz udoskonalić obfite dania mięsne, pikantne pieczone ziemniaki i wiele innych posiłków zgodnie z własnymi preferencjami.

Dzięki niewielkim rozmiarom (7 cm) solniczka i pieprzniczka leżą wygodnie w dłoni. Dekoracyjny wzór zapewnia dobry wygląd na stole. Nadaj swoim potrawom wyjątkowy smak dzięki temu wytrząsarce z domu Staub.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Wszechstronne
  • Wygodne w przechowywaniu
  • Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych
  • Łatwe w czyszczeniu dzięki emaliowanemu wykończeniu.

WYMIARY

Wysokość:7 cm
Długość:4 cm
Masa:0.1 kg

Dodatkowe informacje

LiniaServing
PrzeznaczenieDo przypraw
Gwarancja30 lat
ProdukcjaStaub France