Zestaw do oliwy i octu Staub

Zestaw do oliwy i octu Staub to niezwykle użyteczny pomocnik, przydatny na każdym stole. Te dwie ceramiczne buteleczki o pojemności 0,25 l zapewnią idealną ilość przypraw nawet podczas poczęstunku przygotowanego dla wielu gości.

Cena:

149,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić zestaw do oliwy i octu Staub?

OPIS PRODUKTU

Zestaw do oliwy i octu Staub to niezwykle użyteczny pomocnik, przydatny na każdym stole. Te dwie ceramiczne buteleczki o pojemności 0.25 l zapewnią idealną ilość przypraw nawet podczas poczęstunku przygotowanego dla wielu gości.

Naczynia wykonane zostały z najwyższej jakości ceramiki. Dzięki specjalnej powłoce ich czyszczenie jest szczególnie łatwe i higieniczne.

Zestaw do oliwy i octu marki Staub sprawi, że serwowanie płynnych przypraw stanie się stylowe i bezpieczne dla stołu czy obrusa.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Wszechstronne
  • Wygodne w przechowywaniu
  • Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych

Dodatkowe informacje

PrzeznaczenieDo serwowania
LiniaServing
Gwarancja30 lat
ProdukcjaStaub France