Miska z dwoma uchwytami Staub

Jeśli istnieje doskonały sposób na podanie sałatek, zdecydowanie jest nim okrągła, ceramiczna miska Staub. Kształtne uchwyty umożliwiają wygodne trzymanie, a przyjemny wygląd i najwyższa jakość sprawiają, że zarówno w kuchni, jak i na stole, miska zawsze przyciągnie wzrok. Serwowane w niej jedzenie będzie nie tylko pyszne, ale też stylowe.

Cena:

139,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić miskę z dwoma uchwytami Staub?

OPIS PRODUKTU

Jeśli istnieje doskonały sposób na podanie sałatek, zdecydowanie jest nim okrągła, ceramiczna miska Staub. Produkt ten, dostępny w rozmiarach 18 lub 25 cm oraz pojemności odpowiednio 1.4 lub 3.2 ltr pozwala na łatwe przygotowanie oraz serwowanie dużych porcji.

Kształtne uchwyty umożliwiają wygodne trzymanie, a przyjemny wygląd i najwyższa jakość sprawiają, że zarówno w kuchni, jak i na stole, miska zawsze przyciągnie wzrok. Serwowane w niej jedzenie będzie nie tylko pyszne, ale też stylowe.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Wszechstronna
  • Wygodna w przechowywaniu
  • Dostępna w różnych wariantach kolorystycznych
  • Łatwa w czyszczeniu dzięki emaliowanemu wykończeniu.

WYMIARY

Średnica18 cm25 cm
Średnica dna:9.5 cm13.5 cm
Wysokość:10 cm12 cm
Szerokość:22.5 cm30 cm
Pojemność:1.4 ltr3.2 ltr
Masa:1.0 kg1.6 kg

Dodatkowe informacje

PrzeznaczenieDo serwowania
LiniaServing
Rodzaj powłokiCeramiczna
Przystosowanie do piekarnikaTak
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja30 lat
ProdukcjaStaub France