Pokrywka linii Servin Tavola

Pokrywka Ballarini Servin Tavola to uzupełnienie unikatowej oferty naszej Firmy linii o tej samej nazwie. Przeznaczone do użytku głównie w restauracjach lub hotelach, ale również idealnie nadają się do domu jeśli chcemy zrobić wrażenie na naszych gościach. Seria Servin Tavola oznacza w dosłownym tłumaczeniu „stworzone do serwowania na stole”. Pokrywka przeznaczona do garnuszków o średnicy 11 cm, idealnych do podawania zup, gulaszy lub innych gęstych potraw. Wykonane z bezpiecznego dla żywności aluminium.

Cena:

59,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Z dumą prezentujemy niezwykłą linię naczyń Servin Tavola. Są to wytworne produkty przeznaczone do serwowania w nich dań na stół. Najlepsze hotele i restauracje na świecie swoje wykwintne menu podają w naczyniach Servin Tavola.

Naczynia te wykonane z najwyższej jakości aluminium. Dzięki temu podawane danie na długo pozostaje gorące. Całości dopełniają eleganckie, mosiężne uchwyty.

Doskonały wygląd i staranne wykonanie naczyń Servin Tavola przykuje uwagę każdego kulinarnego estety.

Podając potrawy w naczyniach Servin Tavola możesz we własnym domu poczuć się jak szef kuchni najlepszej restauracji. Wywołasz niezapomniane wrażenie, a Twoje przyjęcie na długo zapadnie w pamięć gości.

Wyjątkowość i unikalność naczyń Servin Tavola powoduje, że produkty te są  znakomitym i nietuzinkowym prezentem na każdą okazję! Możemy nimi obdarować pasjonatów gotowania, ale nie tylko ich, gdyż naczynia te zachwycą każdego.

Pokrywka z linii Servin Tavola o średnicy 11 cm jest doskonałym uzupełnieniem do garnuszka tej samej serii, z jednym bądź dwoma uchwytami.

Dodatkowe informacje

Regulacja paryBrak
LiniaServin Tavola
Przystosowanie do piekarnikaTak
UchwytMosiężny
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja2 lata
ProdukcjaBallarini Italy