Servin Tavola mini-patelnia z jednym uchwytem

Mini-patelnia linii Servin Tavola o średnicy 14 cm z jednym uchwytem znakomicie nadaje się do serwowania śniadań i dań głównych podając je bezpośrednio na stół w naczyniach, w których zostały przygotowane. Mosiężne solidne rączki dopełniają eleganckiego wyglądu.

Cena:

99,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Z dumą prezentujemy niezwykłą linię naczyń Servin Tavola. Są to wytworne produkty przeznaczone do serwowania w nich dań na stół. Najlepsze hotele i restauracje na świecie swoje wykwintne menu podają w naczyniach Servin Tavola.

Naczynia te wykonane z najwyższej jakości aluminium. Dzięki temu podawane danie na długo pozostaje gorące. Całości dopełniają eleganckie, mosiężne uchwyty. Można również dobrać odpowiednią do rozmiaru pokrywkę.

Doskonały wygląd i staranne wykonanie naczyń Servin Tavola przykuje uwagę każdego kulinarnego estety.

Podając potrawy w naczyniach Servin Tavola możesz we własnym domu poczuć się jak szef kuchni najlepszej restauracji. Wywołasz niezapomniane wrażenie, a Twoje przyjęcie na długo zapadnie w pamięć gości.

Mini-patelnia linii Servin Tavola o średnicy 14 cm znakomicie nadaje się do serwowania dań głównych, mięs, makaronów, ale także jajecznicy czy omleta.

Wyjątkowość i unikalność naczyń Servin Tavola powoduje, że produkty te są znakomitym i nietuzinkowym prezentem na każdą okazję! Możemy nimi obdarować pasjonatów gotowania, ale nie tylko ich, gdyż naczynia te zachwycą każdego.

Dodatkowe informacje

LiniaServin Tavola
PrzeznaczenieDo smażenia bez tłuszczu
UchwytMosiężny
ProdukcjaBallarini Italy