Servin Tavola mini-patelnia z dwoma uchwytami

Mini-patelnia linii Servin Tavola o średnicy 14 cm z dwoma uchwytami znakomicie nadaje się do serwowania dań głównych takich jak krewetki, małże, makarony, ale także jajecznica czy omlet. Mosiężne, solidne rączki dopełniają eleganckiego wyglądu.

Cena:

129,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Z dumą prezentujemy niezwykłą linię naczyń Servin Tavola. Są to wytworne produkty przeznaczone do serwowania w nich dań na stół. Najlepsze hotele i restauracje na świecie swoje wykwintne menu podają w naczyniach Servin Tavola.

Naczynia te wykonane z najwyższej jakości aluminium. Dzięki temu podawane danie na długo pozostaje gorące. Całości dopełniają eleganckie, mosiężne uchwyty. Można również dobrać odpowiednią do rozmiaru pokrywkę.

Doskonały wygląd i staranne wykonanie naczyń Servin Tavola przykuje uwagę każdego kulinarnego estety.

Podając potrawy w naczyniach Servin Tavola możesz we własnym domu poczuć się jak szef kuchni najlepszej restauracji. Wywołasz niezapomniane wrażenie, a Twoje przyjęcie na długo zapadnie w pamięć gości.

Mini-patelnia linii Servin Tavola o średnicy 14 cm z dwoma uchwytami znakomicie nadaje się do serwowania dań głównych, mięs, makaronów, ale także jajecznicy czy omleta.

Wyjątkowość i unikalność naczyń Servin Tavola powoduje, że produkty te są znakomitym i nietuzinkowym prezentem na każdą okazję! Możemy nimi obdarować pasjonatów gotowania, ale nie tylko ich, gdyż naczynia te zachwycą każdego.

Dodatkowe informacje

Rodzaj patelniPłytka
LiniaServin Tavola
PrzeznaczenieDo smażenia bez tłuszczu
UchwytMosiężny
ProdukcjaBallarini Italy