Servin Tavola garnuszek z dwoma uchwytami

Garnuszek linii Servin Tavola o średnicy 11 cm z dwoma uchwytami znakomicie nadaje się do serwowania dań głównych bezpośrednio na stole - gulaszów, potrawek, ale także sosów, zup czy fondue. Solidne, nitowane uchwyty mosiężne sprawiają że wygląda wyjątkowo elegancko. Dostępna jest do niego dedykowana pokrywka.

Cena:

129,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Z dumą prezentujemy niezwykłą linię naczyń Servin Tavola. Są to wytworne produkty przeznaczone do serwowania w nich dań na stół. Najlepsze hotele i restauracje na świecie swoje wykwintne menu podają w naczyniach Servin Tavola.

Naczynia te wykonane z najwyższej jakości aluminium. Dzięki temu podawane danie na długo pozostaje gorące. Całości dopełniają eleganckie, mosiężne uchwyty. Można również dobrać odpowiednią do rozmiaru pokrywkę.

Doskonały wygląd i staranne wykonanie naczyń Servin Tavola przykuje uwagę każdego kulinarnego estety.

Podając potrawy w naczyniach Servin Tavola możesz we własnym domu poczuć się jak szef kuchni najlepszej restauracji. Wywołasz niezapomniane wrażenie, a Twoje przyjęcie na długo zapadnie w pamięć gości.

Garnuszek linii Servin Tavola z dwoma uchwytami o średnicy 11 cm i pojemności 0.56 ltr znakomicie nadaje się do serwowania dań głównych - mięs, gulaszów, potrawek, ale także sosów, zup czy fondue.

Wyjątkowość i unikalność naczyń Servin Tavola powoduje, że produkty te są znakomitym i nietuzinkowym prezentem na każdą okazję! Możemy nimi obdarować pasjonatów gotowania, ale nie tylko ich, gdyż naczynia te zachwycą każdego.

Dodatkowe informacje

LiniaServin Tavola
PrzeznaczenieDo gotowania
UchwytMosiężny
ProdukcjaBallarini Italy