Pokrywka silikonowa

Można stosować jako pokrywkę, jako podkładkę pod gorące naczynia, jako przekładki do naczyń. Zajmuje mało miejsca, jest lekka i odporna na wysokie temperatury do 300 stopni! Łatwo się myje, nie tłucze się i jest bezpieczna dla zdrowia. Kto raz spróbuje ten nie chce już wracać do tradycyjnych pokrywek.

Cena:

59,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

POKRYWKA SILIKONOWA

Aby zwiększyć efektywność gotowania czy smażenia, warto do naszej patelni dobrać odpowiednio dobraną do rozmiaru pokrywkę.

Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjna pokrywka silikonowa. Po nakryciu nią naczynia i delikatnym dociśnięciu pokrywka ta znakomicie przylega podczas gotowania, wytwarzając w naczyniu efekt próżniowy.

Pokrywki silikonowe są elastyczne, miękkie i zajmują mało miejsca. Można je myć w zmywarce bez ryzyka ich uszkodzenia.

Są całkowicie odporne na ekstremalne temperatury – można je stosować w warunkach od – 50 stopni aż do 300 stopni.

Warto też zwrócić uwagę na szeroki wachlarz zastosowań pokrywek silikonowych. Poza ich funkcjonalnością podczas gotowania czy smażenia możemy je wykorzystywać w inny sposób.

  • Do przechowywania naczyń w lodówce – dzięki efektowi próżniowemu potrawa jest mniej narażona na utratę walorów smakowych czy przechodzenie zapachów. Zaletą jest też szczelność pokrywki. Naczynia z przykrywką silikonową można również przechowywać w zamrażarce.
  • Dzięki dużej odporności na temperaturę, można je stosować jako podkładki pod gorące naczynie podawane na stół.
  • Znakomicie sprawdzają się jako przekładki do przechowywania naczyń kuchennych. Dzięki nim nasze patelnie nie są narażone na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, łatwiej je także przechowywać w szafkach kuchennych.
  • Można ich używać w mikrofalówce do przykrywania potraw.

Podsumowując: pokrywka silikonowa to bardzo funkcjonalny element wyposażenia każdej kuchni.

Produkt dostępny w rozmiarze: S.

Dodatkowe informacje

Regulacja paryBrak
Przystosowanie do piekarnikaNie
UchwytZ tworzywa sztucznego
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja2 lata
Kraj produkcjiWłochy