Ostrzałka Zwilling Twin® 1731 z warstwą węglika wolframu

Nie ma nic gorszego niż nóż, który odmawia posłuszeństwa. Wie to każdy kucharz – niezależnie od tego, czy gotuje zawodowo, czy tylko amatorsko. Im bardziej tępe narzędzie, tym więcej problemów sprawia i tym niebezpieczniejsze się staje. Nie ma jednak obaw – ostrzałka z warstwą węglika wolframu z serii TWIN® 1731 bez problemu przywróci życie w każdy nóż.

Cena:

1 399,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Nie ma nic gorszego niż nóż, który odmawia posłuszeństwa. Wie to każdy kucharz – niezależnie od tego, czy gotuje zawodowo, czy tylko amatorsko. Im bardziej tępe narzędzie, tym więcej problemów sprawia i tym niebezpieczniejsze się staje. Nie ma jednak obaw – ostrzałka z warstwą węglika wolframu z serii TWIN® 1731 bez problemu przywróci życie w każdy nóż.

Dzięki prostocie konstrukcji, ostrzałka ta jest bardzo łatwa w użytkowaniu i już kilka sekund wystarczy, by uzyskać oczekiwany efekt. Z jej pomocą Twoje noże nie będą bać się niczego – poczynając od warzyw, poprzez owoce, aż do mięs kończąc. Wszystko dzięki zastosowaniu warstwy węglika wolframu.

Bez obaw można używać tej ostrzałki wraz z wszelkiego rodzaju nożami. Jej długość to aż 23 cm, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie nawet z ogromnymi nożami szefa kuchni czy też nożami do krojenia. Ultra-ostre rezultaty gwarantowane.

Ostrzałka z warstwą węglika wolframu od firmy Zwilling® to praktyczny dodatek każdej kuchni. Jeśli cenisz sobie precyzję, a od swoich przyborów kuchennych oczekujesz niezawodności, jest to propozycja w sam raz dla Ciebie. Dzięki niej żaden niespodziewany wypadek w kuchni już Cię nie zaskoczy.

Dodatkowe informacje

LiniaTwin® 1731
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany