Nóż Gyutoh Miyabi 4000FC

Nóż Gyutoh 4000FC to połączenie piękna i ostrości. Jego obustronnie ostrzona klinga perfekcyjnie sprawdzi się podczas obrabiania i krojenia mięs oraz przygotowania dużych warzyw. Ostrze FRIODUR wykonane zostało z podwójnie hartowanej lodem stali FC61, odznaczającej się wysoką twardością oraz trwałością. Cechą szczególną jest ośmiokątna rączka, dzięki czemu nóż jest bezpieczy i niezwykle wygodny, a uchwyt z drewna Pakka oraz mozaikowe logo linii sprawiają, że doskonale prezentuje się w każdej kuchni.

Cena:

749,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Dlaczego warto kupić nóż Gyutoh Miyabi 4000FC?

Japońskie noże MIYABI 4000FC serdecznie zapraszają do odkrycia tradycyjnej sztuki wytwarzania noży. Ta niezwykła linia to połączenie piękna i ostrości, czego doskonałym dowodem jest nóż GYUTOH dostępny w rozmiarach 20 lub 24 cm. Jego obustronnie ostrzona klinga perfekcyjnie sprawdzi się podczas obrabiania i krojenia mięs oraz przygotowania dużych warzyw.

Ostrze FRIODUR wykonane zostało z podwójnie hartowanej lodem stali FC61, odznaczającej się wysoką twardością oraz trwałością nawet podczas intensywnego użytkowania. Zastosowany podczas produkcji szlif Katana-Edge to symbol mistrzowskiego kunsztu, który znajduje się w ostrzach tradycyjnych, japońskich mieczy.

Estetyka japońskich noży kuchennych zawsze widoczna jest również w ich uchwytach. Seria MIYABI 4000FC odznacza się ośmiokątnymi rączkami i trzpieniami. Forma ta czyni noże bezpiecznymi i niezwykle wygodnymi, a uchwyt z drewna Pakka oraz mozaikowe logo linii sprawiają, że doskonale prezentują się one w każdej kuchni.

Wszystkie noże MIYABI produkowane są przez firmę ZWILLING w ich własnej fabryce, mającej siedzibę w Seki, w Japonii. Jest to więc miejsce, w którym spotykają się niemiecka inżynieria słynnego Solingen z niesamowitym, japońskim rzemiosłem.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Ostrze FRIODUR wykonane z podwójnie hartowanej lodem stali FC61
  • Krawędź ostrza wzorowana na japońskich katanach o wysokiej ostrości i doskonałych właściwościach tnących
  • Ośmiokątny uchwyt z drewna Pakka i trzpień dla zapewnienia bezpieczeństwa i wygody
  • Grawerowane logo MIYABI

Dodatkowe informacje

Linia4000FC
PrzeznaczenieNoże szefa kuchni
Długość ostrza20 cm, 24 cm
Gwarancja30 lat
ProdukcjaMiyabi Japan