Nóż do serów miękkich Zwilling® Collection

Nóż do serów miękkich linii ZWILLING® Collection to klejnot każdego stołu. Wygląda elegancko, a zarazem nowocześnie, przez co doskonale komponuje się zarówno w towarzystwie klasycznych, jak i modernistycznych serwisów. To wybitne narzędzie urozmaici Państwu każdą okazję – od rodzinnego śniadania, po towarzyskie spotkania przy winie.

Cena:

119,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

W każdej funkcjonalnej kuchni niezbędnym wyposażeniem są ostre i niezawodne noże kuchenne. Tę funkcję z powodzeniem spełnią wysokiej jakości akcesoria niemieckiej firmy Zwilling.

Noże Zwilling od lat zaspokajają wymagania zarówno doświadczonych szefów kuchni, jak i kameralnych, domowych mistrzów kulinarnych.

Elegancki design oraz wyjątkowa solidność noży Zwilling gwarantują zadowolenie klientów na całym świecie.

Dlaczego warto kupić nóz do miękkiego sera Zwilling® Collection?

Nóż do miękkich serów z serii ZWILLING® Collection jest idealnym narzędziem dla wszystkich tych, którzy doceniają smak wybornych camembertów, brie i najrozmaitszych innych gatunków delikatnych serów. Dzięki specjalnemu ostrzu lekko i bez wysiłku przechodzi przez te mleczne dzieła sztuki jeszcze bardziej wpływając na związaną z ich jedzeniem przyjemność.

Uchwyt noża wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki lekko falistemu kształtowi u spodu doskonale leży w dłoni i przyjemnie się prowadzi. Ostrze noża jest idealnie proste i również powstało ze specjalnej stali nierdzewnej, dzięki czemu płynnie i gładko przecina miękkie, serowe specjały.

Nóż do serów miękkich linii ZWILLING® Collection to klejnot każdego stołu. Wygląda elegancko, a zarazem nowocześnie, przez co doskonale komponuje się zarówno w towarzystwie klasycznych, jak i modernistycznych serwisów. To wybitne narzędzie urozmaici Państwu każdą okazję – od rodzinnego śniadania, po towarzyskie spotkania przy winie.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Pewna i precyzyjna praca dzięki niezwykle ostremu ostrzu
  • Ergonomiczny uchwyt dla przyjemnego prowadzenia
  • Długa żywotność dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali nierdzewnej

WYMIARY

Produkt dostępny w rozmiarze 13 cm.

Dodatkowe informacje

LiniaZwilling® Collection
PrzeznaczenieDo serów
Długość ostrza13 cm
UchwytStalowy
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany