Nóż do sera z rozwidleniem Zwilling® Collection

Piękny nóż do sera z rozwidlonym zakończeniem z linii ZWILLING® Collection pozwoli Państwu i Państwo gościom na łatwy i przyjemny serowy poczęstunek. Posiada specjalnie opracowany widelczyk, dzięki któremu narzędzie pełni nie tylko funkcję krojenia, ale też serwowania. Z tym nożem do sera firmy ZWILLING, który zachwyca jednocześnie funkcjonalnością i wyglądem, będą Państwo przygotowani nawet na największe uroczystości.

Cena:

119,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

W każdej funkcjonalnej kuchni niezbędnym wyposażeniem są ostre i niezawodne noże kuchenne. Tę funkcję z powodzeniem spełnią wysokiej jakości akcesoria niemieckiej firmy Zwilling.

Noże Zwilling od lat zaspokajają wymagania zarówno doświadczonych szefów kuchni, jak i kameralnych, domowych mistrzów kulinarnych.

Elegancki design oraz wyjątkowa solidność noży Zwilling gwarantują zadowolenie klientów na całym świecie.

Dlaczego warto kupić nóz do sera z widelcem Zwilling® Collection?

Piękny nóż do sera z rozwidlonym zakończeniem z linii ZWILLING® Collection pozwoli Państwu i Państwo gościom na łatwy i przyjemny serowy poczęstunek. Posiada specjalnie opracowany widelczyk, dzięki któremu narzędzie pełni nie tylko funkcję krojenia, ale też serwowania. Z tym wyjątkowym nożem będą się Państwo cieszyć serami nawet o największej średnicy.

Rękojeść noża do sera została wykonana z najwyższej jakości stali. Delikatne pofalowanie u spodu czyni użytkowanie wygodnym i niemęczącym. Ostrze, również powstałe z doskonałej stali nierdzewnej, jest od spodu idealnie proste, dzięki czemu doskonale pełni swoją funkcję, krojąc perfekcyjne plastry.

Praktyczne zakończenie posiada dwa szpikulce, pozwalające na prosty, higieniczny poczęstunek bez obaw o upadek, zabrudzenia, czy konieczność chwytania specjału w dłoń. Z tym nożem do sera firmy ZWILLING, który zachwyca jednocześnie funkcjonalnością i wyglądem, będą Państwo przygotowani nawet na największe uroczystości.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Pewna i precyzyjna praca dzięki niezwykle ostremu ostrzu
  • Ergonomiczny uchwyt dla przyjemnego prowadzenia
  • Długa żywotność dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali nierdzewnej
  • Dwa praktyczne ząbki do serwowania plastrów i kostek sera

WYMIARY

Produkt dostępny w rozmiarze 13 cm.

Dodatkowe informacje

LiniaZwilling® Collection
PrzeznaczenieDo serów
Długość ostrza13 cm
UchwytStalowy
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany