Tasak Zwilling Twin® Point

Masz ochotę na kuchnię mięsną, ale zniechęca się żmudny proces przygotowań? Ten pięknie zaprojektowany tasak z serii Twin® Point od firmy Zwilling jest odpowiedzią na Twoje problemy. Dzięki niemu, znacznie przyspieszysz swoje tempo pracy, a ona sama stanie się o wiele przyjemniejsza.

Cena:

199,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

W każdej funkcjonalnej kuchni niezbędnym wyposażeniem są ostre i niezawodne noże kuchenne. Tę funkcję z powodzeniem spełnią wysokiej jakości akcesoria niemieckiej firmy Zwilling.

Noże Zwilling od lat zaspokajają wymagania zarówno doświadczonych szefów kuchni, jak i kameralnych, domowych mistrzów kulinarnych.

Elegancki design oraz wyjątkowa solidność noży Zwilling gwarantują zadowolenie klientów na całym świecie.

Produkty linii Zwilling Twin Point charakteryzują się lekkością wzornictwa i starannością wykonania.

Wyprodukowano je są przy użyciu nowoczesnej technologii SIGMAFORGE®.

Dlaczego warto kupić tasak Zwilling Twin® Point?

Masz ochotę na kuchnię mięsną, ale zniechęca się żmudny proces przygotowań? Ten pięknie zaprojektowany tasak z serii TWIN® Point od firmy Zwilling jest odpowiedzią na Twoje problemy. Dzięki niemu, znacznie przyspieszysz swoje tempo pracy, a ona sama stanie się o wiele przyjemniejsza.

Tasak stworzony został ze specjalnie dobranej stali nierdzewnej. Ponadto, ostrze poddano procesowi utwardzania lodem, co gwarantuje wysoką odporność na korozję oraz zachowanie ostrości przez długi czas.

Piętnastocentymetrowe ostrze nie boi się żadnych wyzwań – dzięki swojej budowie może bez problemu przekroić większość kuchennych przetworów. Tasak wyposażono także w wygodnych uchwyt z tworzywa sztucznego, który nie męczy dłoni nawet przy długim użytkowaniu. Nie ma także ryzyka, że wyśliźnie się on spomiędzy palców – bezpieczeństwo przede wszystkim.

Jeśli w najbliższym czasie czeka Cię grill z rodziną lub znajomymi, nie zapomnij o tasaku od firmy Zwilling. Poczuj się jak profesjonalista i precyzyjnie krój steki, fundując sobie i bliskim wspaniałe kulinarne doznania.

RĘKOJEŚĆ NOŻA TWIN® POINT

  • łączenie rękojeści i ostrza idealnie gładkie, bez zgrubień i śladów łączenia
  • twardy, odporny na uszkodzenia mechaniczne materiał
  • ergonomiczna rączka w kolorze czarnym

OSTRZE NOŻA TWIN® POINT

  • wytworzone ze znakomitej, wysokowęglowej stali
  • gwarancja nierdzewności
  • ostre na całej długości, od nasady aż po czubek noża
  • starannie naostrzone przy użyciu technologii laserowej
  • elastyczne

WYMIARY

Długość ostrza150 mm
Długość uchwytu127 mm
Masa0.319 kg

Dodatkowe informacje

LiniaTwin® Point
PrzeznaczenieDo krojenia i filetowania, Tasaki
Długość ostrza15 cm
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany