Chiński tasak Zwilling® Pro

Chiński tasak od firmy Zwilling uczyni z Ciebie prawdziwego specjalistę w dziedzinie orientalnych smaków. Zaskocz rodzinę i przyjaciół – zaproś ich na samodzielnie przygotowane specjały wprost z Azji.

Cena:

629,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

W każdej funkcjonalnej kuchni niezbędnym wyposażeniem są ostre i niezawodne noże kuchenne. Tę funkcję z powodzeniem spełnią wysokiej jakości akcesoria niemieckiej firmy Zwilling.

Noże Zwilling od lat zaspokajają wymagania zarówno doświadczonych szefów kuchni, jak i kameralnych, domowych mistrzów kulinarnych.

Elegancki design oraz wyjątkowa solidność noży Zwilling gwarantują zadowolenie klientów na całym świecie.

Produkty linii Zwilling Pro zaprojektowane zostały przez włoskiego architekta, Matteo Thuna. Charakteryzują się prostotą wzornictwa i niezwykłą trwałością.

Są one wytwarzane z najlepszych materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnej technologii SIGMAFORGE®. Wygodę użytkowania zapewnia również znakomite wyważenie każdego egzemplarza.

Dlaczego warto kupić chiński tasak Zwilling® Pro?

Firma Zwilling ma propozycję dla wszystkich, którzy lubują się w wyszukanych specjałach kuchni azjatyckiej. Właśnie dla was przygotowano chiński tasak z serii ZWILLING® Pro. Idealnie sprawdzi się podczas siekania zarówno mięsa, jak i warzyw.

Nóż stworzony został ze specjalnie dobranej stali nierdzewnej. Oryginalnie ukształtowane ostrze zapewnia wysoki komfort pracy. Poddano je procesowi utwardzania lodem, dzięki czemu zachowuje ono odporność na korozję oraz ostrości przez długi czas.

Osiemnastocentymetrowe ostrze dzięki swojej budowie w łatwy sposób przekroi większość produktów, niezbędnych w kuchni japońskiej czy chińskiej i to przy małym użyciu siły. Ergonomiczny uchwyt z kolei jest jednocześnie wygodny, ale zapewnia także pełną kontrolę każdego cięcia.

Chiński tasak od firmy Zwilling uczyni z Ciebie prawdziwego specjalistę w dziedzinie orientalnych smaków. Zaskocz rodzinę i przyjaciół – zaproś ich na samodzielnie przygotowane specjały wprost z Azji.

RĘKOJEŚĆ NOŻA ZWILLING® PRO

  • gładka, idealnie wypolerowana rączka w kolorze czarnym
  • twardy materiał, odporny na uszkodzenia mechaniczne
  • 3 nity, zapobiegające rozdzieleniu rączki od ostrza
  • łączenie rękojeści i ostrza idealnie gładkie, bez zgrubień

OSTRZE NOŻA ZWILLING® PRO

  • wytworzone ze znakomitej, wysokowęglowej stali FRIODUR®
  • gwarancja nierdzewności
  • starannie naostrzone pod kontrolą technologii laserowej
  • elastyczne
  • ostre na całej długości, od nasady aż po czubek noża

ROZMIARY

Długość ostrza180 mm
Długość uchwytu131 mm

Dodatkowe informacje

LiniaZwilling® Pro
PrzeznaczenieTasaki
Długość ostrza18 cm
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany