Filtry

Promocja

Przystosowanie do piekarnika

Rozmiar

Dostępne do zamówienia

Cena

68 zł - 71 zł
MasterChef

Unikatowa linia produktów MasterChef powstała jako owoc długofalowej współpracy pomiędzy Ballarini a Grupą Shine – właścicielem marki MasterChef.

Współpraca ta doprowadziła do stworzenia linii produktów sygnowanych logotypem MasterChef przystosowanych zarówno do kuchenek indukcyjnych jak i do pozostałych źródeł ciepła.

W jej skład wchodzą nie tylko patelnie o różnych rozmiarach ale również garnki, sosjerki, woki czy też patelnie grillowe.

Naczynia MasterChef wyposażone są w wyjątkowo odporną powierzchnię nieprzywierającą w tradycyjnym ciemnym kolorze. Powłoka ta (patentu Ballarini) nosi nazwę Keravis. W przeciwieństwie do innych podobnych obecnych na rynku, pozbawiona jest takich bolączek jak łuszczenie się, odpadanie kawałków lub powstawanie bąbli.

Pozwala na szybkie i bezstresowe gotowanie lub smażenie bez użycia tłuszczu, bez ryzyka przypalenia lub przywarcia potrawy.

Powierzchnia Keravis jest wyjątkowo łatwa do czyszczenia – wystudzone naczynie wystarczy zalać ciepłą wodą, odczekać 5 minut, zlać ją i wytrzeć do sucha ręcznikiem papierowym – i to wszystko.

Powłoka Keravis pozbawiona jest związków niklu, metali ciężkich czy PFOA, co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami.

MasterChef