Szybkowar Zwilling® EcoQuick

W szybkowarze z serii ZWILLING® EcoQuick Państwa potrawy powstaną nie tylko szybko, ale również bez cienia wysiłku. Dzięki możliwości dostosowania ciśnienia w dwóch poziomach przyrządzą w nim Państwo zarówno ryby i warzywa, jak i te nieco mniej delikatne mięsa czy gulasze. Jego pojemność (od 3 do 7 litrów) pozwoli na ugotowanie pyszności dla całej rodziny i większej ilości gości.

Cena:

469,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Dlaczego warto kupić szybkowar Zwilling® EcoQuick?

W szybkowarze z serii ZWILLING® EcoQuick Państwa potrawy powstaną nie tylko szybko, ale również bez cienia wysiłku. Dzięki możliwości dostosowania ciśnienia w dwóch poziomach przyrządzą w nim Państwo zarówno ryby i warzywa, jak i te nieco mniej delikatne mięsa czy gulasze. Jego pojemność (od 3 do 7 litrów) pozwoli na ugotowanie pyszności dla całej rodziny i większej ilości gości.

Działanie tego wybitnego naczynia opiera się przede wszystkim na jego szczelności. Zgromadzone dzięki niej ciśnienie pozwala na gotowanie w najwyższych temperaturach. Przyrządzone w szybkowarze potrawy zachowują swój wyborny aromat i zdecydowaną większość składników odżywczych przy niskim zużyciu energii. Garnek wykonano z polerowanej na wysoki połysk, odpornej na zarysowania stali nierdzewnej 18/10 i można go stosować na każdego rodzaju kuchenkach – również indukcyjnych. Z odpowiednio dobranymi, niewchodzącymi w skład zestawu wkładkami, mogą w nim Państwo dusić, gotować, smażyć i przypiekać.

Warstwowe dno SIGMA Classic wyposażonym w aluminiowy rdzeń zapewnia szybkowarowi płynne, równomierne rozprowadzanie temperatury. Z racji tego, że uchwyt naczynia wykonano z odpornego na ciepło tworzywa sztucznego, pozostaje on przyjemnie chłodny również podczas procesu gotowania. Ponadto to właśnie w nim znajduje się regulator, pozwalający na ustawienie optymalnego programu, dostosowanego do rodzaju potraw. Z tym niesamowitym szybkowarem marki ZWILLING wyposażą się Państwo w niezwykle wydajne i innowacyjne naczynie, w którym nawet najbardziej wykwintna potrawa ugotuje się bez wysiłku, zaoszczędzając jednocześnie czas i energię.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Stal nierdzewna 18/10 – higieniczna, neutralna w smaku, łatwa w pielęgnacji i odporna na zarysowania
  • Dostosowana do każdego rodzaju kuchennej – również indukcyjnych
  • Dwa ustawienia ciśnienia dla potraw delikatnych lub tych bardziej wymagających
  • Praktyczne zamknięcie, pozwalające na zachowanie niezbędnej szczelności
  • Zawór bezpieczeństwa, uniemożliwiający otwarcie naczynia przy wysokim ciśnieniu

WYMIARY

Pojemność:3 ltr4 ltr6 ltr7 ltr
Średnica22 cm22 cm22 cm22 cm
Wysokość:14.5 cm 20 cm 

Dodatkowe informacje

LiniaZwilling® EcoQuick
PrzeznaczenieDo duszenia, Do gotowania
Źródło ciepłaKuchenka ceramiczna, Kuchenka elektryczna, Kuchenka gazowa, Kuchenka halogenowa, Płyta indukcyjna
Powłoka zapobiegająca przywieraniu potrawTak
Przystosowanie do kuchenek gazowanychTak
Przystosowanie do kuchenek elektrycznychTak
Przystosowanie do kuchenek ceramicznychTak
Przystosowanie do kuchenek halogenowychTak
Przystosowanie do kuchenek indukcyjnychTak
UchwytZ tworzywa sztucznego
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany