Garnek do makaronu i szparagów Zwilling® Twin Specials

Wysoki garnek do gotowania makaronów i szparagów z serii TWIN Specials marki ZWILLING® to doskonały towarzysz kuchenny, kiedy najdzie Państwa ochota na gotowanie wszelkich długich czy wysokich produktów. Z tym niezwykłym wielozadaniowcem w okamgnieniu przygotują Państwo wytworne szparagi, elegancki, długie makarony, jak i przepyszne, zdrowe warzywa.

Cena:

469,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Wysoki garnek do gotowania makaronów i szparagów z serii TWIN Specials marki ZWILLING® to doskonały towarzysz kuchenny, kiedy najdzie Państwa ochota na gotowanie wszelkich długich czy wysokich produktów. To wszechstronne naczynie o średnicy 16 cm wybitnie sprawdzi się również podczas blanszowania, gotowania czy duszenia przepysznych warzyw.

Ten elegancki garnek do gotowania szparagów i makaronów wykonany został ze specjalnej stali nierdzewnej, a jego dno posiada właściwości magnetyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju kuchenkach, w tym indukcyjnej. W samym sercu dna znajduje się silny rdzeń aluminiowy, pozwalający na zachowanie oraz równomierne rozłożenie ciepła, co pozwala na gotowanie na zmniejszonym ogniu i jednoczesne zaoszczędzenie energii.

To wybitne naczynie marki ZWILLING® o pojemności 4,5 l wyposażone zostało w zaczepiane na haczyki sito, co ułatwia odcedzanie potraw bez konieczności używania dodatkowych durszlaków. Dzięki łatwemu do czyszczenia, satynowemu wykończeniu bez najmniejszego problemu może on być czyszczony nie tylko pod bieżącą wodą, ale też we wszelkiego rodzaju zmywarkach. Z tym niezwykłym wielozadaniowcem w okamgnieniu przygotują Państwo wytworne szparagi, elegancki, długie makarony, jak i przepyszne, zdrowe warzywa.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Najwyższej jakości stal nierdzewna 18/10, higieniczna i neutralna w smaku i zapachu
  • Wielowarstwowe dno SIGMA Classic
  • Doskonałe zachowanie i rozprowadzanie ciepła
  • Również do stosowania na kuchenkach indukcyjnych

WYMIARY

Średnica:16 cm
Średnica dna:14.8 cm
Wysokość (bez pokrywki):23 cm
Wysokość:27.3 cm
Długość:24.7 cm 
Pojemność:4.5 ltr
Szerokość:17.3 cm

Dodatkowe informacje

LiniaTwin® Specials
PrzeznaczenieDo gotowania
Źródło ciepłaKuchenka ceramiczna, Kuchenka elektryczna, Kuchenka gazowa, Kuchenka halogenowa, Płyta indukcyjna
Powłoka zapobiegająca przywieraniu potrawTak
Przystosowanie do kuchenek gazowanychTak
Przystosowanie do kuchenek elektrycznychTak
Przystosowanie do kuchenek ceramicznychTak
Przystosowanie do kuchenek halogenowychTak
Przystosowanie do kuchenek indukcyjnychTak
UchwytStalowy
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany