Prostokątna forma do pieczenia Ballarini Patisserie

10.00 Opinii: 1

Klasyka w pełnym wydaniu. Może idealnie posłużyć do wypieków słodkości, ale też nic nie stoi na przeszkodzie żeby użyć do innych celów.

Dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi może posłużyć  do wszystkiego.

Występuje w dwóch rozmiarach : 22 x 28 cm oraz 24 x 32 cm

Ostatnie egzemplarze!

Cena:

34,90 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Seria Patisserie to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających kucharzy specjalizujących się w wypiekach ciast i słodkościach.

Szeroki asortyment, zróżnicowane wielkości, pojemności i kształty, a przede wszystkim najwyższej jakości materiały, z których formy są wykonane gwarantują nam, że pieczenie stanie się proste i przyjemne.

Wszystkie formy serii Patisserie wykonane są z najwyższej jakości bezpiecznej dla zdrowia cienkiej stali, która to powleczona jest z obu stron warstwą powierzchni nieprzywierającej patentu Firmy Ballarini. Powierzchnia ta  pod nazwa CORTAN pozwala na bezstresowe pieczenie bez ryzyka przywierania ciast. Nie zawiera ona w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji a w szczególności PFOA, związków niklu czy też metali ciężkich.

Produkcja w Unii Europejskiej, we włoskiej fabryce Ballarini gwarantuje, że produkty Patisserie są bezpieczne dla zdrowia i spełniają wszelkie jakościowe normy.

Klasyka w pełnym wydaniu. Może idealnie posłużyć do wypieków słodkości, ale też nic nie stoi na przeszkodzie żeby użyć do innych celów. Dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi może posłużyć  do wszystkiego.

Występuje w dwóch rozmiarach: 22 x 28 cm oraz 24 x 32 cm

Dodatkowe informacje

LiniaPatisserie
PrzeznaczenieDo pieczenia ciast
Rodzaj powłokiKlasyczna nieprzywierająca
Powłoka zapobiegająca przywieraniu potrawTak
Przystosowanie do piekarnikaTak
Gwarancja2 lata
ProdukcjaBallarini Italy

Opinie

Marcin L. 
07.01.2019

Rewelacja

Zrobiłem w tym sklepie zakupy już dwa razy. Rewelacyjna sprzęt w mega jakości. Będę dalej zamawiać. Sama obsługa 10/10. Oby wszyscy byli tak rzetelni. Zdecydowanie Polecam!