Staub Basil Green – żeliwo w kolorze bazylii

  23.09.2017

Z czym kojarzy nam się tradycyjny garnek? Odcień zimnej stali, nie odznaczający się niczym szczególnym. Ot, nie ma nawet na czym zawiesić oka. Firma Staub wychodzi naprzeciw tym standardom i ustala własne, prezentując wszystkim zainteresowane nowe naczynia z linii Basil Green. Jak sama nazwa wskazuje, dominującą barwą jest bazyliowa zieleń, która na pewno doda nieco kolorytu naszej szaroburej kuchni.

Staub Basil Green – żeliwo w kolorze bazylii

Żeliwne garnki i patelnie z tej serii charakteryzują się połączeniem wysokiej jakości samego naczynia oraz zachowaniem estetyki, cieszącej nasze oko. Także samo żeliwo musi sprawdzić się przy okazji zadań specjalnych, toteż Staub zastosowało w tej serii unikatowy materiał, tworzony we Francji przy użyciu bardzo wysokiej temperatury. Dzięki temu garnki wytrzymają nawet 300 stopni Celsjusza, czyli o wiele powyżej średniej.

Także w środku umieszczono coś wyjątkowego, a konkretniej mówiąc nieprzywierającą porcelanową powłokę. Jednocześnie zapobiega ona przywieraniu potraw do wnętrza naczynia, a także dodaje potrawom dodatkowych walorów, jednocześnie nie zatruwając ich żadnymi szkodliwymi substancjami, dzięki czemu jest idealną propozycją dla osób z różnego rodzaju alergiami.

Garnek żeliwny okrągły Staub

Połączenie elegancji, prostoty i funkcjonalizmu. Właśnie takie są garnki i patelnie Staub z serii Basil Green, które, dzięki swojemu wyglądowi mogą służyć jako naczynia do gotowania, ale świetnie sprawdzą się także jako półmiski, na których jedzenie będzie serwowane.

Save

Dodaj komentarz

 (z http://)