Mini garnuszki na mini potrzeby

  14.10.2017

Jeśli już myślimy o gotowaniu to najczęściej przychodzi nam do głowy koncepcja przyrządzania jedzenia dla bliskich – rodziny lub przyjaciół. A dlaczego by raz nie zakasać rękawów i ruszyć w kulinarne podboje dla... siebie. Zagwarantować sobie samemu pyszną deserową ucztę, która pozwoli nam chociaż na chwilę się zrelaksować oraz odpocząć od trudów dnia codziennego.

Mini garnuszki na mini potrzeby

I, przede wszystkim, by przygotować tak małe porcje przeznaczone tylko dla jednej osoby, nie musimy wcale angażować w sterty naczyń, których umycie będzie dla nas później katorgą. Zamiast tego warto skierować swój wzrok w stronę malutkich, żeliwnych garnuszków mini-cocotte od firmy Staub. Charakteryzują się one niewielką średnicą – od 10 do 15 cm – dzięki czemu idealnie przydadzą się do przyrządzania i serwowania małych porcji. Bez problemu przygotujemy w nich ciepłe posiłki, ale także podamy desery w formie np. lodów.

O jakości samego produktu przekonywać nie trzeba. Jak zwykle Staub zastosowało w nim najwyżej klasy żeliwo – niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie wyglądające bardzo estetycznie. Zresztą, całe naczynie zachwyca swoim wyglądem, dzięki czemu podczas jedzenia możemy karmić nie tylko nasz żołądek, ale i oczy. No i oczywiście wyposażono jest w nieprzywierającą powłokę, która zapobiega kłopotliwemu przypalaniu jedzenia we wnętrzu naczynia.

Mini garnek żeliwny okrągły Staub

Komplet naczynek to mini prezent na mini potrzeby. Jeśli chcesz odpocząć od karmienia innych i chcesz nakarmić samego siebie, fundując sobie malutką ucztę pełną pięknych potraw i pięknych naczyń, polecamy produkty firmy Staub.

Dodaj komentarz

 (z http://)