Klasycznie i nowocześnie, czyli żeliwne patelnie z drewnianymi uchwytami

  28.09.2017

Estetyka i wysoka funkcjonalność to cechy charakterystyczne produktów sygnowanych przez firmę Staub. Nie zabrakło ich także w nowym hitowym naczyniu tego producenta, czyli żeliwnych patelniach z drewnianymi uchwytami. A dlaczego żeliwo? Cóż, nie da się ukryć, że uwagi na jego niezaprzeczalne zalety w ostatnim czasie wraca ono do łask wszystkich osób związanych gotowaniem.

Klasycznie i nowocześnie, czyli żeliwne patelnie z drewnianymi uchwytami

Żeliwo to materiał, który przy odpowiednim użytkowaniu przetrwa wiele lat. Konserwowane w należyty sposób, będzie nam służyć swoim dobroczynnym oddziaływaniem na jedzenie, które przygotowane w naczyniach właśnie z tego minerału jest zdrowe, a jednocześnie smaczne. I to niezależnie od tego, czy gotujemy, smażymy, czy też grillujemy.

Kolejne pytanie – dlaczego akurat Staub? Cóż, żeliwo żeliwu nierówne, a my, oszczędzając i kupując produkty nieznanych firm, narażamy się na wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo w tym wypadku ryzyko, że w nasze posiadanie wejdzie bubel, jest naprawdę wysokie. Staub natomiast oferuje nam żeliwo najwyższej klasy, na które producent daje nam dożywotnią gwarancję. Dodatkowo całość zostaje pokryta porcelanową, nieprzywierającą emalią.

Patelnia do naleśników z drewnianym uchwytem Staub

Patelnie zarówno płytkie, jak i głębokie, a także do naleśników – liczba możliwości jest naprawdę ogromna, a przecież w ofercie mamy także m.in. patelnie grillowe. Warto jednak poświęcić nieco czasu i nabyć odpowiedni dla siebie produkt, który będzie nieocenioną pomocą w naszych kuchennych eskapadach. No i na koniec warto wspomnieć do drewnianym uchwycie, dzięki czemu patelnia nabiera klasycznego, nawiązującego do początków XX wieku, wyglądu.

Dodaj komentarz

 (z http://)