I do gotowania, i do podawania – patelnie od firmy Staub

  04.10.2017

Firma Staub już od dawna udowadnia, że estetykę stawia równie wysoko, co funkcjonalność. Widać to także na przykładzie jednego jej nowszych produktów, czyli specjalnej serii żeliwnych patelni. Jak każde naczynie wykonane z żeliwa, także i to otrzymuje od Staub dożywotnią gwarancję, co oznacza, że z raz dokonanego zakupu cieszyć się będziemy nie tylko my, ale także i nasi następcy na drodze do kuchennych podbojów.

I do gotowania, i do podawania – patelnie od firmy Staub

Cecha charakterystyczne? Przede wszystkim porcelanowe powłoka nieprzywierająca, która pełni dwojaką funkcję. Przede wszystkim zapobiega przywieraniu potraw do ścianek naczynie, ale ponadto także wpływa pozytywnie na ich smak i aromat. Ponadto Staub zadbał, by funkcjonalność patelni nie kończyła się po zdjęciu jej z palnika, dzięki czemu z powodzenie możemy korzystać z niej jak z brytfanny służącej do pieczenia i zapiekania dań w piekarniku.

Jakby tego było mało, naczynie znajdzie także swoje zastosowanie na naszym kuchennym stole. Dzięki estetyce wykonania świetnie sprawdzi się ono jako elegancki półmisek, w którym podanym nasze potrawy zaproszonym gościom. Podane w tym nietypowym półmisku, dostępnym na przykład w linii Cherry czy też Graphite Grey, mięsa, dania warzywne lub nawet słodkie, będą wyglądały jeszcze smaczniej.

Owalne mini naczynie do pieczenia i zapiekania Staub

Dokonując zakupu tego typu żeliwnych patelni od firmy Staub zyskujemy także dodatkowe miejsce. Bo zamiast posiadać kilka różnych naczyń, pełniących różne funkcje, możemy wyposażyć się jedną, ale za to naprawdę wielofunkcyjną patelnię. Przydatna rzecz zarówno podczas gotowania, jak i podawania naszych gotowych już kulinarnych wyczynów.

Dodaj komentarz

 (z http://)