Akcesoria kuchenne do przyczep kempingowych i namiotów

  04.06.2014

Letnia aura za oknem dodaje nam energii i motywacji by działać. Mamy ochotę coś zrobić, gdzieś pojechać, coś dobrego zjeść. A co najczęściej my, Polacy uwielbiamy robić, kiedy za oknem świeci słońce?

Grill

Źródło: flickr.com

Tak, to zdecydowanie grillowanie na łonie natury!

Weekendowe wyjazdy pod namiot czy dłuższy wyjazd z przyczepą kempingową to idealny moment na przyrządzenie dobrego jedzenia. Do tego niezbędne są odpowiednie akcesoria do namiotu czy też akcesoria kempingowe.

Propagowanie zdrowego stylu życia i żywienia powoduje, że zaczynamy zwracać szczególną uwagę nie tylko na to co jemy, ale także jak i w czym to jedzenie przygotowujemy. Coraz częściej wolimy zrezygnować z tradycyjnego grilla (w związku z wydostającymi się tlenków metali i oparów z grilla, które potem przedostają się do naszego jedzenia) na rzecz przenośnych naczyń turystycznych. Jednak, skoro rezygnujemy z naszego ukochanego grilla by dbać o zdrowie „od środka”, ważne jest żebyśmy umiejętnie wybierali porządny sprzęt na jego miejsce.

Gotowanie w plenerze

Źródło: flickr.com

Wyjeżdżając na wycieczkę pragniemy wziąć wszystkie potrzebne rzeczy, a przy tym nie zapełnić całego bagażnika naczyniami turystycznymi.

Potrzebujemy takich akcesoriów do namiotu, czy też do przyczepy kempingowej, które przy wykorzystaniu minimalnej przestrzeni, zaspokoiłyby wszelkie potrzeby caravaningu w zakresie przyrządzania potraw.

Właśnie dlatego firma Ballarini stworzyła unikatową linię produktów, dedykowaną rozwiązaniom caravaningowym oraz turystycznym, które staną się najlepszym przyjacielem każdego turysty i pozwolą spędzić niezapomniany urlop w naturalnej scenerii.

Oto przed Tobą linia Click&Cook, która łączy w sobie wszystkie najlepsze właściwości naszych produktów z unikatowym rozwiązaniem, które maksymalnie zaoszczędzi przestrzeń.

Click and cook Linia naczyń Ballarini Click&Cook

W jaki sposób?

Poprzez maksymalną oszczędność miejsca

To proste - wszystkie uchwyty można złożyć przyciskając jeden przycisk!

Dzięki temu nie tylko znajdziemy więcej miejsca w kuchennej półce, czy bagażniku przyczepy kempingowej, ale również zaoszczędzimy przestrzeń w zmywarce, w której zmieści się kilka patelni naraz.

Naczynia click and cook w zmywarce

A kto nie doceni faktu, że z taką oszczędnością miejsca zmieści się nam spokojnie śpiwór, namiot, ubrania i inne najważniejsze przybory?

Co jest równie ważne, gdy nie możesz się zdecydować co ugotować lub nie wiesz czy będziesz gotować dla siebie czy dla całej ekipy, możesz zabrać cały zestaw garnków czy patelni.

Jak to zrobić?

Otóż mniejsze patelnie idealnie mieszą się w środku tych większych, rondelki i garnki również mają dostosowaną średnicę tak by wszystko można było spakować przemyślanie.

Garnki click and cook

Dodatkowo, każda przykrywka posiada uchwyt zaprojektowany tak by można było go schować.

Ten z pozoru prosty mechanizm bardzo ułatwia życie. Pozwala w łatwy sposób przetransportować naczynia turystyczna wraz z ich pokrywkami tak by zajmowały jak najmniej miejsca oraz pozwala ustawić pokrywki w zmywarce wraz z talerzami, jako że zajmują tyle samo miejsca.

Jest to duża oszczędność miejsca, która pozwala nam zminimalizować przestrzeń zajmowaną przez naczynia w bagażniku, ale również wpływa na ochronę środowiska przez zwiększenie wydajności jednorazowego mycia naczyń w zmywarce.

Co więcej, będąc na kempingu czy pod namiotem nie mamy przestrzeni kulinarno-użytkowej takiej jaką mamy w domu, dlatego fakt, że łyżkę czy inne narzędzie do mieszania możemy umiejscowić na przykrywce to wielka zaleta owych przykrywek. Dzięki temu unikamy zakażeń pożywienia, które mogłyby się pojawić gdybyśmy nasze przyrządy kładli, tam gdzie znajdziemy akurat miejsce.

Niewiarygodna lekkość naczyń

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie te naczynia są bardzo lekkie, tym samym nie tylko zajmują mało miejsca, ale również mało ważą. Jak powszechnie wiadomo, obciążenie przyczepy czy nawet naszego plecaka turystycznego ma ogromne znaczenie i odbija się na komforcie wycieczki.

Garnki do przyczepy kempingowej

Kolejnym problemem, z jakim musimy stawiać czoła podczas wyjazdu jest czas gotowania. Z reguły nie chcemy stać nad grillem i czekać aż ten rozpali się, tak samo nie chcemy czekać aż odpowiednio nagrzeją się nasze garnki turystyczne.

Kolejny problem i kolejne znakomite rozwiązanie jakie dają nam naczynia turystyczne z serii Click&Cook – dzięki swojej unikatowej konstrukcji szybko i równomiernie nagrzewają się, oszczędzając nasz cenny czas i dając radość z gotowania i przyrządzania potraw nawet w warunkach polowych.

Podsumowując, zalety linii Click&Cook to:

  • składane rączki i uchwyty,
  • lekkość wszystkich naczyń,
  • szybkość i równomierność nagrzewania powierzchni naczynia.

Dodatkowo:

  • 3-warstwowa nieprzywierająca powłoka wzmocniona cząstkami ceramicznymi,
  • ergonomiczny, termoizolacyjny uchwyt,
  • idealne do piekarników elektrycznych, gazowych jak i halogenowych,
  • można myć w zmywarce,
  • powłoka Keravis -  powłoka antyadhezyjna,
  • 5 lat gwarancji.

Linia naczyń turystycznych Click&Cook Ballarini to:

 Zapraszamy do oficjalnego sklepu Ballarini, gdzie mogą Państwo nabyć wszystkie produkty z serii Click&Cook

Dodaj komentarz

 (z http://)