Magnetyczny blok bambusowy Miyabi

Wykonany jest z egzotycznego drewna, który pasuje do noży Miyabi, ponieważ wszystkie te produkty przywołują na myśl japoński styl. Blok o wymiarach 20,5 cm x 42,5 cm x 23 cm blok oferuje mnóstwo miejsca na przechowywanie dużej ilości noży. Szczególną cechą produktu jest to, że magnes jest przymocowany pod powierzchnią bambusa, dzięki czemu jest niewidoczny dla oka. Jeśli szukasz wygodnego miejsca do przechowywania noży kuchennych, ten bambusowy blok jest propozycją właśnie dla Ciebie!

34532-100-0

Cena:

499,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Jeśli szukasz wygodnego miejsca do przechowywania noży kuchennych, ten bambusowy blok jest propozycją właśnie dla Ciebie!

Wykonany jest z egzotycznego drewna, który pasuje do noży Miyabi, ponieważ wszystkie te produkty przywołują na myśl japoński styl. Blok o wymiarach 20,5 cm x 42,5 cm x 23 cm blok oferuje mnóstwo miejsca na przechowywanie dużej ilości noży.

Blok jest magnetyczny, dzięki czemu noże przyczepiają się do powierzchni magnetycznej. To nie tylko tworzy interesujący wizualnie efekt, ale oznacza, że możesz chwycić za nóż, którego potrzebujesz w ciągu kilku sekund.

Szczególną cechą produktu jest to, że magnes jest przymocowany pod powierzchnią bambusa, dzięki czemu jest niewidoczny dla oka.

Ten magnetyczny blok Miyabi to świetny sposób na utrzymanie porządku w Twojej kuchni.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Bezpieczna i odpowiednia opcja przechowywania
  • Idealna ochrona noży
  • Wykonany z drewna bambusowego

Dodatkowe informacje

PrzeznaczenieDo przechowywania
Gwarancja30 lat
ProdukcjaMiyabi Japan