Kamień do ostrzenia Miyabi 5000

Utrzymaj swoje noże Miyabi zawsze w ostrej formie ostro przy pomocy kamienia do ostrzenia #5000. Materiał, z którego wykonane są noże i ich ostra krawędź otrzymana techniką Honbazuke sprawiają, że ważne jest, aby ostrzyć noże odpowiednimi narzędziami, aby nie straciły swoich walorów. Dzięki swoim niewielkim wymiarom (21 x 7 x 2,5 cm) kamień schować do szuflady lub szafki, aby zaoszczędzić miejsce.

34536-005-0

Cena:

949,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Utrzymaj swoje noże Miyabi zawsze w ostrej formie przy pomocy kamienia do ostrzenia #5000. Jest to syntetyczny kamień ceramiczny oparty na gamie Naniwa Chosera, która jest uważana za jedną z najlepszych na świecie i używana przez wielu znanych szefów kuchni.

Można również ostrzyć noże od innych producentów, ponieważ kamień nadaje się do wszystkich typów noży i materiałów z wyjątkiem ceramiki.

Kamień zużywa się powoli, więc możesz go stosować przez wiele lat. Dzięki swoim niewielkim wymiarom (21 x 7 x 2,5 cm) można go schować do szuflady lub szafki, aby zaoszczędzić miejsce.

Z pewnością będziesz zadowolony z posiadania noży zawsze wysokiej jakości, które można szybko przywrócić do nienagannego kształtu i stanu dzięki kamieniowi do ostrzenia Miyabi.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Osiąga optymalną ostrość
  • Ziarnistość 5000
  • Niezwykle niskie zużycie
  • Niezwykle szybki efekt szlifowania
  • Nadaje się do wszystkich typów noży i materiałów (z wyjątkiem ceramiki)

Dodatkowe informacje

PrzeznaczenieDo ostrzenia noży
Gwarancja30 lat
ProdukcjaMiyabi Japan