Moździerz i tłuczek Zwilling® Spices

Dzięki wysokiej jakości moździerzowi z tłuczkiem linii ZWILLING® Spices utrą Państwo drobne, egzotyczne przyprawy w tradycyjny, ale szczególnie efektywny i aromatyczny sposób. To niezwykłe narzędzie kuchenne wykonane zostało z masywnego, czarnego granitu obrobionego za pomocą najnowocześniejszych metod produkcji, precyzyjnie wykończonego poprzez polerowanie, nadające mu pięknej elegancji.

39500-024-0

Cena:

299,00 zł brutto

- +

Szczegółowy opis

Dzięki wysokiej jakości moździerzowi z tłuczkiem linii ZWILLING® Spices utrą Państwo drobne, egzotyczne przyprawy w tradycyjny, ale szczególnie efektywny i aromatyczny sposób. To niezwykłe narzędzie kuchenne wykonane zostało z masywnego, czarnego granitu obrobionego za pomocą najnowocześniejszych metod produkcji, precyzyjnie wykończonego poprzez polerowanie, nadające mu pięknej elegancji. Poza drobnymi przyprawami ten wybitny pomocnik świetnie radzi sobie również z kruszeniem i rozdrabnianiem substancji oleistych, po których szybko i bez wysiłku się go wyczyści. Powierzchnia moździerza ma teksturę typową dla skał głębinowych, co nadaje mu naturalnego, lekko opalizującego połysku. Moździerz i tłuczek marki ZWILLING® jest szczególnie wytrzymały i odporny zarówno na uszkodzenia jak i aromat ziół, przypraw czy nasion.

Moździerz o średnicy 15 cm osadzony jest na specjalnej eleganckiej podstawce, wykonanej z wysokiej jakości stali 18/10. Jej gumowy spód zapewnia przyczepność i bezpieczną pracę bez poślizgów, a stylowe wykończenie nadaje narzędziu nowoczesnego charakteru. Prosty, atrakcyjny i ponadczasowy wygląd zestawu powstał dzięki pracy biura designerskiego KurzKurz, które za sprawą swoich innowacyjnych pomysłów weszło już na rynek światowy. Z tym wybitnym moździerzem i tłuczkiem od ZWILLING® rozdrobnią Państwo najrozmaitsze zioła i przyprawy zarówno do potraw tradycyjnych jak i egzotycznych.

Dlaczego warto kupić moździerz i tłuczek Zwilling® Spices?

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Wykonany z litego, wysokiej jakości nieporowatego, polerowanego granitu
  • Podstawka ze stali nierdzewnej 18/10
  • Zaopatrzona w gumowy spód dla zapewnienia stabilnej pracy
  • Proste, tradycyjne ucieranie ziół i przypraw
  • Design projektu biura KurzKurz

WYMIARY

Średnica:15 cm
Wysokość:10.2 cm
Masa:3.5 kg

Dodatkowe informacje

LiniaZwilling® Spices
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany